Yhteystiedot

Polar Metalli Oy – Yhteystiedot

p. 0400 284 400 | info@polarmetalli.fi

 

Olemme avoinna arkisin klo 8.00–16.30.

Alihankinta ja sopimusvalmistus

Matti Saukko

Matti Saukko

Myyntipäällikkö / Sales Director
matti.saukko@polarmetalli.fi
+358 400 284 405
Sami Rasinkangas

Sami Rasinkangas

Kehitysinsinööri / Development Engineer
sami.rasinkangas@polarmetalli.fi
+358 400 387 849
Jani Moisio

Jani Moisio

Tuotantopäällikkö / Production Manager
jani.moisio@polarmetalli.fi
+358 40 595 8314
Jani Sahlman

Jani Sahlman

Raekuulapuhallus ja jauhemaalaus
jani.sahlman@polarmetalli.fi
+358 40 355 2538

Myynti

Kaikki omat tuotteemme ovat saatavilla verkkokaupastamme.
Jälleenmyyjien ja yksityisasiakkaiden tilausasioissa sinua palvelevat:

Lea Åman

Lea Åman

Toimistopäällikkö / Office Manager
lea.aman@polarmetalli.fi
+358 400 284 401
Milla Myllykoski

Milla Myllykoski

Toimistosihteeri / Office assistant
milla.myllykoski@polarmetalli.fi
+358 400 284 402
Hannele Saukko

Hannele Saukko


hannele.saukko@polarmetalli.fi
+358 40 733 7286

Hallinto

Lea Åman

Lea Åman

Toimistopäällikkö / Office Manager
lea.aman@polarmetalli.fi
+358 400 284 401
Markus Saukko

Markus Saukko

Toimitusjohtaja / CEO
markus.saukko@polarmetalli.fi
+358 400 284 403
Milla Myllykoski

Milla Myllykoski

Toimistosihteeri / Office assistant
milla.myllykoski@polarmetalli.fi
+358 400 284 402

Laskutusohjeet

Laskutusohjeet_Polar Metalli [klikkaa auki PDF-tiedosto]

Ota yhteyttä