Yhteystiedot

Kartta

Polar Metalli Oy – Yhteystiedot

p. 0400 284 400 | info@polarmetalli.fi

 

Toimisto- ja näyttelytilat (grillit, savupellit, tuhka-astiat ja MyPizza-pizzauunit), maalaamo sekä grillipakkaamo sijaitsevat osoitteessa
Valiontie 3
94450 Keminmaa

Toimistomme on avoinna arkisin klo 8.00–16.30.

 

Yrityksen johto, suunnittelijat sekä tuotantotilat ovat osoitteessa
Polar Metalli Oy
Teollisuuskylänraitti 5
94450 Keminmaa

 

Alihankinta ja sopimusvalmistus

Matti Saukko

Matti Saukko

Myyntipäällikkö / Sales Director
matti.saukko@polarmetalli.fi
+358 400 284 405
Sami Rasinkangas: lomalla 14.7.2018 asti

Sami Rasinkangas: lomalla 14.7.2018 asti

Kehitysinsinööri / Development Engineer
sami.rasinkangas@polarmetalli.fi
+358 400 387 849
Jani Moisio: lomalla 16.7.-12.8.2018

Jani Moisio: lomalla 16.7.-12.8.2018

Tuotantopäällikkö / Production Manager
jani.moisio@polarmetalli.fi
+358 40 595 8314
Heta-Jemina Pudas

Heta-Jemina Pudas

Suunnittelija / Design Engineer
heta-jemina.pudas@polarmetalli.fi

Myynti

Kaikki omat tuotteemme ovat saatavilla verkkokaupastamme.
Jälleenmyyjien ja yksityisasiakkaiden tilausasioissa sinua palvelevat:

Lea Åman: lomalla 9.7.-5.8.2018

Lea Åman: lomalla 9.7.-5.8.2018

Toimistopäällikkö / Office Manager
lea.aman@polarmetalli.fi
+358 400 284 401
Merit Penttilä

Merit Penttilä

Myyntisihteeri / Sales Secretary
merit.penttila@polarmetalli.fi
+358 400 284 402

Hallinto

Lea Åman: lomalla 9.7.-5.8.2018

Lea Åman: lomalla 9.7.-5.8.2018

Toimistopäällikkö / Office Manager
lea.aman@polarmetalli.fi
+358 400 284 401
Merit Penttilä

Merit Penttilä

Myyntisihteeri / Sales Secretary
merit.penttila@polarmetalli.fi
+358 400 284 402
Markus Saukko

Markus Saukko

Toimitusjohtaja / CEO
markus.saukko@polarmetalli.fi
+358 400 284 403
Jenni Tahkokorpi: lomalla/on vacation 27.7.-13.8.2018

Jenni Tahkokorpi: lomalla/on vacation 27.7.-13.8.2018

Markkinointi & viestintä / Marketing & communications
jenni.tahkokorpi@polarmetalli.fi
+358 40 176 7954

Laskutusohjeet

Laskutusohjeet_Polar Metalli [klikkaa auki PDF-tiedosto]

Ota yhteyttä