Yhteystiedot

Polar Metalli Oy – Yhteystiedot

p. 0400 284 400 | info@polarmetalli.fi

 

Tervetuloa kylään!

Teollisuuskylänraitti 5
94450 Keminmaa

Toimistomme on avoinna arkisin klo 8.00–16.30.

Alihankinta ja sopimusvalmistus

Matti Saukko

Matti Saukko

Myyntipäällikkö
matti.saukko@polarmetalli.fi
0400 284405
Hannele Saukko

Hannele Saukko

Maalaus ja raekuulapuhallus
hannele.saukko@polarmetalli.fi
040 7337 286
Sami Rasinkangas

Sami Rasinkangas

Suunnittelu
sami.rasinkagas@polarmetalli.fi
0400 387 849
Johanna Vehkalahti

Johanna Vehkalahti

Suunnittelu
johanna.vehkalahti@polarmetalli.fi
045 216 0803
Jani Moisio

Jani Moisio

Työnjohto
jani.moisio@polarmetalli.fi
0400 284 122

Myynti

Kaikki omat tuotteemme ovat saatavilla verkkokaupastamme.
Jälleenmyyjien ja yksityisasiakkaiden tilausasioissa sinua palvelevat:

Lea Åman

Lea Åman

Myynti, laskutus
lea.aman@polarmetalli.fi
0400 284 401
Merit Penttilä

Merit Penttilä

Myynti, laskutus
merit.penttila@polarmetalli.fi
0400 284 402

Hallinto

Lea Åman

Lea Åman

Myynti, laskutus
lea.aman@polarmetalli.fi
0400 284 401
Merit Penttilä

Merit Penttilä

Myynti, laskutus
merit.penttila@polarmetalli.fi
0400 284 402
Markus Saukko

Markus Saukko

Toimitusjohtaja
markus.saukko@polarmetalli.fi
0400 284 403
Jenni Tahkokorpi

Jenni Tahkokorpi

Markkinointi ja viestintä
jenni.tahkokorpi@polarmetalli.fi

Laskutus

Otamme vastaan verkkolaskuja

  • Y-tunnus: 0679330-4
  • Verkkolaskuosoite: 003706793304
  • Verkkolaskuoperaattori: Maventa Oy

Välittäjävaihtoehdot:

  • Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori (esim. Itella, Basware yms), välittäjätunnus on: 003721291126
  • Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki (esim. Nordea, OP yms) välittäjätunnus on: DABAFIHH

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme toimittamaan laskut pdf-muodossa osoitteeseen info@polarmetalli.fi tai paperilaskut:

Polar Metalli Oy
Teollisuuskylänraitti 5
94450 Keminmaa

Ota yhteyttä