Yhteystiedot

Polar Metalli Oy – Yhteystiedot

p. 0400 284 400 | info@polarmetalli.fi

 

Toimisto- ja näyttelytilat (grillit, savupellit, tuhka-astiat ja MyPizza-pizzauunit), maalaamo sekä grillipakkaamo sijaitsevat osoitteessa
Valiontie 3
94450 Keminmaa

Toimistomme on avoinna arkisin klo 8.00–16.30.

 

Yrityksen johto, suunnittelijat sekä tuotantotilat ovat osoitteessa
Polar Metalli Oy
Teollisuuskylänraitti 5
94450 Keminmaa

 

Alihankinta ja sopimusvalmistus

Matti Saukko

Matti Saukko

Myyntipäällikkö / Sales Director
matti.saukko@polarmetalli.fi
+358 400 284 405
Sami Rasinkangas

Sami Rasinkangas

Kehitysinsinööri / Development Engineer
sami.rasinkangas@polarmetalli.fi
+358 400 387 849
Jani Moisio

Jani Moisio

Tuotantopäällikkö / Production Manager
jani.moisio@polarmetalli.fi
+358 40 595 8314
Heta-Jemina Pudas

Heta-Jemina Pudas

Suunnittelija / Design Engineer
heta-jemina.pudas@polarmetalli.fi

Myynti

Kaikki omat tuotteemme ovat saatavilla verkkokaupastamme.
Jälleenmyyjien ja yksityisasiakkaiden tilausasioissa sinua palvelevat:

Lea Åman

Lea Åman

Toimistopäällikkö / Office Manager
lea.aman@polarmetalli.fi
+358 400 284 401
Merit Penttilä

Merit Penttilä

Myyntisihteeri / Sales Secretary
merit.penttila@polarmetalli.fi
+358 400 284 402

Hallinto

Lea Åman

Lea Åman

Toimistopäällikkö / Office Manager
lea.aman@polarmetalli.fi
+358 400 284 401
Merit Penttilä

Merit Penttilä

Myyntisihteeri / Sales Secretary
merit.penttila@polarmetalli.fi
+358 400 284 402
Markus Saukko

Markus Saukko

Toimitusjohtaja / CEO
markus.saukko@polarmetalli.fi
+358 400 284 403
Jenni Tahkokorpi

Jenni Tahkokorpi

Markkinointi & viestintä / Marketing & communications
jenni.tahkokorpi@polarmetalli.fi
+358 40 176 7954

Laskutus

Otamme vastaan verkkolaskuja

  • Y-tunnus: 0679330-4
  • Verkkolaskuosoite: 003706793304
  • Verkkolaskuoperaattori: Maventa Oy

Välittäjävaihtoehdot:

  • Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori (esim. Itella, Basware yms), välittäjätunnus on: 003721291126
  • Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki (esim. Nordea, OP yms) välittäjätunnus on: DABAFIHH

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme toimittamaan laskut pdf-muodossa osoitteeseen info@polarmetalli.fi tai paperilaskut:

Polar Metalli Oy
Teollisuuskylänraitti 5
94450 Keminmaa

Ota yhteyttä